Bliźnięta to znak zodiaku wszystkich osób, które urodziły się między 21 maja a 20 czerwca. Jak zdradza samo nazewnictwo, błyskotliwy bliźniak reprezentuje zazwyczaj dwie różne osobowości. Mimo że z natury jest on łagodny, towarzyski, komunikatywny i zafascynowany otaczającym go światem, bywa także niesamowicie poważny, niespokojny i nerwowy. Zodiakalne bliźnięta lubią muzykę, książki oraz krótkie wycieczki w różne zakątki miasta. Nie przepadają zaś za powtarzalnością, rutyną oraz stagnacją.

Zodiakalny bliźniak – w jakich zawodach odnajdzie się najlepiej?

Zodiakalne bliźnięta odnajdą się we wszystkich zawodach wymagających wymiany zdań, dostarczania nowych pomysłów oraz świeżego podejścia. Ponieważ mają różne umiejętności, mogą poszukiwać zatrudnienia w takich sektorach, jak media, finanse czy inżynieria. Jeżeli chodzi o konkretne zawody, bliźniak doskonale poradzi sobie m.in. jako księgowy, programista, nauczyciel, projektant czy kierownik projektu. 

Zodiakalne bliźnięta w miłości

Bliźnięta uwielbiają flirtować i umawiać się na randki. Są dynamiczne, optymistyczne i mają poczucie humoru, więc spotkania z nimi niemalże zawsze przebiegają pozytywnie. Niestety, cenią także swoją niezależność, więc rzadko kiedy wykonują kolejny krok ku pogłębianiu relacji. Często mówią także swojemu obiektowi westchnień to, co aktualnie chce usłyszeć, co można uznać za nieuczciwe. Jeżeli jednak zodiakalny bliźniak zdecyduje się na wejście w związek, życie z nim z pewnością nie będzie nudne. Będzie chciał stać się Twoim przyjacielem, zabierze Cię do rodziny i przyjaciół, a także będzie chciał, byś najzwyczajniej był częścią ich życia.

Popularne zodiakalne bliźnięta

Do najbardziej znanych osób będących spod tego znaku zodiaku należą m.in. Angelina Jolie, Johnny Depp, Mel B, Kanye West, Heidi Klum, Liam Neeson, Mark Wahlberg oraz Emily Ratajkowski.